Bazar se stovkami kategorií

Obvyklou formou prodeje a koupě automobilů jsou autobazary, v second handech, nebo jak se mezi lidmi říká v „sekáčích“ lze zase pořídit nejrůznější oblečení. To vše je ovšem jen zlomek toho, co nabízí nejnovější bazar v podobě nejmodernějšího českého inzertního serveru. Najdete zde stovky kategorií s podrobným vyhledáváním. Koupit zde můžete jak oblečení pro muže, ženy i děti, tak nejrůznější potřeby pro děti, zahradní potřeby, elektrospotřebiče a další věci. Dokonce zde můžete pořídit i nového psa, kočku či jiného domácího mazlíčka. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o automobil či motocykl, kteří si mohou vybírat v autobazaru.

Jednotlivé kategorie

Všechny inzeráty jsou přehledně rozděleny do kategorií, jako je například oblečení, potřeby pro děti, domácí zvířata, auta atd. Navíc můžete ve vybraných kategoriích své hledání zúžit podle parametrů a vlastností daného zboží. Například u bot můžete zadat požadovanou velikost, nemovitostí zase třeba počet místností či podlahovou plochu, případně zda máte zájem o prodej nebo pronájem.

Možnost prodeje

Bazar ProdejHNED je zase určen pro všechny, kteří chtějí prodat něco, co již nepotřebují a nemohou to již využít. Svůj inzerát sem mohou přidat zcela bezplatně. Výhodou této služby je, že si můžete nechat zaslat avízo s výsledky vašeho hledání na svou e-mailovou adresu. O popularitě inzertního serveru svědčí to, že po prvních třech měsících od jeho otevření se stal 4. největším inzertním serverem v ČR. Každý den jej navštíví 40 tisíc zájemců a umístěno je přes 5 tisíc inzerátů.

Oblečení a obuv

Největší zájem je o secondhand online, který je zaměřen na koupi i prodej oblečení, obuvi a sportovního oblečení. Najdete zde širokou paletu triček, bund, společenských šatů, sportovního oblečení ale i pracovních oděvů. Jsou zde inzeráty i na boty, kozačky, sportovní obuv, ale i na kabelky, těhotenské oblečení a spoustu dalších doplňků. Hledání si usnadníte zadáním přímo toho, co hledáte, jako například „kabelka Armani“, „džíny NewYorker“ apd. Vyhněte se časté chybě při hledání, kterou je psaní obecných dotazů ve stylu „prodám boty“, „prodám oblečení“ apd. Tím snížíte počet nalezených inzerátů.

Nové články