Čím doplnit pánský šatník?

Nudí vás vaše okoukané oblečení a tak jste se rozhodli obnovit svůj šatník. Na co rozhodně nesmíte zapomenout?

Módní trendy nestačí

Trendy kousky z nové kolekce nemohou tvořit základ vašeho nového šatníku. Většinou to bývají kousky velmi výrazné a jsou tedy vhodné pouze jako doplňkem pro klasický pánský textil, jež by měl tvořit právě základ. Začněte nákupem kousků univerzálních, které lze kombinovat nejen mezi se bou, ale právě i s kousky extravagantními. Tyto univerzální a často nadčasové kousky totiž nikdy nevyjdou z módy.

Mezi univerzálními kousky rozhodně nesmí chybět jednobarevná trička. Která lze obléci téměř k čemukoli. Ideální je, pokud mají jednoduchý střih a základní barvy, mez něž rozhodně patří černá, šedá či bílá. Obdobné je to i s pánskými košilemi. Základ pánského outfitu tvoří nejen trička a košile, ale i dobře padnoucí kalhoty. Rozhodně stojí za to pořídit si kvalitní pánské džíny. Pro více příležitostí se hodí tmavší odstíny. Pro teplé období roku si pořiďte dobře padnoucí kalhoty textilní – chinos. Samozřejmostí je i sako, může být černé nebo s jemným proužkem. Pro chladnější období se hodí elegantní svetr v neutrálních barvách, která je vhodný pro vrstvení. Využijete jej celoročně.

Pokud hledáte místo, kde naleznete široký výběr módních kousků za přijatelné ceny, tak levné pánské oblečení nabízí e-shop bavlissimo.

Zapomínat nesmíme ani na obuv. V pánském botníku by se měly objevit tři základní páry bot. Patří mezi ně tenisky, pro volné chvíle, mokasíny na neformální příležitosti a do zaměstnání a černé společenské boty.

Každý muž by měl mít ve svém šatníku i pásek či dva a to v barvě hnědé a černé.

S takovou výbavou pak můžete začít experimentovat s módními kousky a vytvářet tak různé kombinace, ve kterých se budete cítit dobře a pohodlně.

Nové články