Jak výhodně investovat

Poslední novinkou, která vstoupila na český trh, je investiční sociální síť eToro. V českém jazyce je známa díky podpoře Sberbank. Tato sociální síť nabízí zajímavé investování.

Co je eToro

Tato sociální síť je zaměřena na investice. Pomocí této aplikace investoři komunikují a diskutují o jednotlivých investičních plánech. Jedinečnou je patentovaná technologie CopyTrader umožňující kopírovat úspěšnější investory a dostat se tak co nejdříve „na vrchol“. Čeští zájemci o investice tak mají neomezenou možnost využití více než 1200 nástrojů, které eToro nabízí. Samozřejmě mezi ně patří také akcie, ale také největší světové kryptoměny. Aktuálně eToro registruje více než 9 milionů uživatelů ze 170 zemí světa. Obchodní sociální síť eToro nabízí tři způsoby investování, ze kterých si každý může vybrat pro sebe ten nejideálnější. Záleží na zkušenostech a strategii investora.

  • CopyTrader

Slouží k automatickému kopírování investičních strategií a obchodů od těch nejlepších investorů na sociální síti. Kopírování slouží hlavně investorům, kteří nemají dostatek času či zkušeností, aby se věnovali obchodování online individuálně.

  • CopyFunds

Je to funkce sloužící pro investice na více trzích zároveň. Příkladem může být BigTech CopyFund, který umožňuje investorům přístup do různých oblastí, v tomto případě telekomunikace, zábava či softwarová řešení.

  • Manuální obchodování

Je pro zkušenější investory, kteří se umí ve světě online investic pohybovat. I pro ty jsou na sociální síti ale funkce, jako například demo verze s virtuálním vkladem 100 tisíc USD.

Investování do kryptoměn

Nejznámější virtuální měnou je bitcoin, který byl vytvořen tak, aby žádný jednotlivec, skupina ani stát nemohl tuto kryptoměnu ovládat, padělat, způsobit inflaci či jinak ovlivňovat, a nikdo o ní nemůže ani rozhodovat. Podle některých odborníků je to digitální měna budoucnosti.

Nové články