Kvalitní matrace pro nerušený spánek

Všichni víme, že spánek je pro náš organismus velmi důležitý. Podporuje odpočinek a umožňuje tělu načerpat novou energii. Aby byl náš spánek klidný, spokojený a ničím nerušený, potřebujeme, kromě jiného i kvalitní matrace.

Prodej českých matrací

Prodej matrací je prioritou společnosti Purtex. Jedná se o českého a slovenského výrobce klinicky hodnocených matrací. V nabídce však naleznete i postele, rošty, ložní prádlo nebo anatomicky tvarované polštáře. Novinkou je nová technologie, která umožňuje performaci matrací. Ty jsou pak lépe vzdušné a jejich jádra lépe odvádějí vlhkost. Lůžko tak poskytuje daleko větší komfort. V současnosti je Purtex jediná firma, která tuto technologii, v Čechách i na Slovensku, využívá. Materiály, které společnost při výrobě používá, jsou testované a certifikované podle mezinárodní normy ÖKO-TEX.

Široký výběr kvalitních matrací

Na webu společnosti naleznete matrace praha především PUR, ale také další druhy.

Objednat si můžete oboustrannou sendvičovou matraci, jejíž základ tvoří polyuretanová pěna. Ta je profilována sedmi anatomickými zónami, které zajistí dokonalé provzdušnění lůžka. Také podpoří efektivní uvolnění svalstva během spánku. Potah se dá doplnit o ventilační 3D mřížku nebo zesílený bok. Matrace patří do skupiny středně tvrdých. Je vhodná pro lamelový rošt pevný nebo polohovací. Pro jejich výrobu se požívají certifikované materiály. Matrace obsahuje i přírodní ochranu proti roztočům.

Do skupiny měkkých matrací patří ty, které jsou tvořeny hustou sítí mikrotaštičkových pružin, které jsou uložené ve vlastních pouzdrech. Díky rozdílné tuhosti pružin matrace dokonale reaguje na anatomii lidského těla a zajišťuje pohodlný spánek. Optimální polohu těla a ničím nerušený spánek zajistí sedm zón, na které je matrace rozdělená. Prevenci proti protlačení tvoří desky ze studené pěny, které vytvářejí jádro matrace.

Nové články