Prodáváte byt? Získejte maximum

Cena nemovitosti se stále zvyšuje a s ní roste i výše provize realitních kanceláří, které prodej nemovitostí zajišťují. Pokud chcete získat maximální cenu za prodej bytu bez realitní kanceláře, máte dvě možnosti. Jednou z nich je, že si prodej a vše potřebné s ním spojené, zajistíte sami. Tato možnost je však časově dosti náročná. Nevyhnete se prohlídkám s potenciálními zájemci a jednání na úřadech. Druhou možností je oslovit společnost ProdejByt, která vše obstará za vás.

Jak funguje ProdejByt.cz a jaké výhody nabízí?

Nejedná se o realitní kancelář, tudíž nebudete platit provizi, kterou si realitky účtují. Chcete-li zařídit prodej bytu praha bez zbytečné časové prodlevy a bez běhání po úřadech, pak je tato volba tou ideální. Spolehliví zaměstnanci společnosti zajistí vše potřebné a vy pak pouze odsouhlasíte a podepíšete smlouvu a obdržíte finanční prostředky. Vše ostatní za vás vyřídí zaměstnanci společnosti. Jednotlivé kroky na sebe navazují plynule, bez zbytečné časové prodlevy a vše je vyřízeno velice rychle.

Za vaši nemovitost získáte cenu, jejíž výše odpovídá aktuální tržní ceně. Neplatíte zbytečné poplatky a peníze obdržíte do 24 hodin po podpisu smlouvy, který probíhá v kanceláři společnosti, za přítomnosti advokáta.

Postačí pouze vyplnit krátký formulář, který se týká nemovitosti a který naleznete na stránkách společnosti. Následně vás kontaktuje její zaměstnanec a domluví si s vámi schůzku na prohlídku domu či bytu, přinese s sebou rovnou návrh kupní smlouvy i s cenou. Pak jen doladíte detaily a o nic jiného se nemusíte starat. Neplatíte žádné poplatky spojené s právními výlohami nebo s evidencí kupní smlouvy na katastrálním úřadu.

Předání bytu a vše kolem něj

Předání bytu a termín vystěhování si stanovíte dle svých možností a potřeb. Nemusíte jej upravovat ani opravovat a můžete v něm nechat nepotřebné vybavení. Společnost si vše zařídí sama.

Nové články