Proč si pořídit do interiéru himalájskou sůl?

Himalájská sůl je velmi populární do pokrmů a to z jednoho prostého důvodu, obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků. S každým použitím tak tělu dodáte potřebné minerály a podpoříte tak svůj organismus. Himalájská sůl toho však dokáže mnohem více. Její další předností je schopnost ionizovat vzduch. Aby se nám dobře dýchalo, je zapotřebí, aby bylo ve vzduchu velké množství záporně nabitých iontů.

Když jich je mnoho, lépe se nám dýchá, podporuje se náš oběhový systém a jsme méně náchylní na alergie a astma. Nedostatek záporně nabitých iontů se naopak projevuje častější únavou a také bolestmi hlavy a horším dýcháním. Skvělou pomocí je procházka na místech, kde je záporných iontů nejvíce, to je třeba v lese nebo podél vody. Nejméně záporně nabitých iontů bývá v domácnosti, protože nás obklopuje mnoho elektroniky, která vytváří nežádoucí elektromagnetické pole. Produkty z himalájské soli jsou jednou z možností, jak přirozeným způsobem množství záporně nabitých iontů v domácnosti navýšit.

Produkty z himalájské soli

Je mnoho produktů z himalájské soli, které můžete do interiéru pořídit a jsou dokonce i lidé, kteří si dělají v domácnosti obklady stěn z této soli. Skvělou inspirací jsou solné jeskyně, kde je himalájské soli velké množství, a proto tam vzduch připomíná dýchání na horách. Nejlepší a nejpříjemnější dekorací z himalájské soli jsou solné lampy a solné svícny. Hodí se absolutně do jakékoliv místnosti. Jejich vzhled je velmi příjemný. Jde o nejpraktičtější produkt z tohoto materiálu. Solné lampy přírodní vydávají příjemné tlumené světlo, které pomůže navnadit uklidňující a příjemnou atmosféru. Pokud se pro nákup solných lamp rozhodnete, nejlepším místem pro nákup je eshop Magieprirody.cz, kde najdete solné lampy a svicny v opravdu širokém výběru.

Nové články