Žižkov láká mladé, čeká jej velkolepá proměna

Život v Praze, to je splněný sen zástupců mladé generace, kteří právě dokončují studia a chystají se začít svou kariéru v prostředí, co je bude bavit a naplňovat. Jejich prvořadým cílem je zajistit si dobré zázemí, do nějž se budou rádi vracet. Po boku životního partnera a dětí, obklopeni prostředím, kde je dostatek zábavy i zeleně, ale také pracovních příležitostí. Naše hlavní město má totiž lesk jako žádné další, pokud se tedy nabízí příležitost ke klidnému a příjemnému bydlení, je namístě o ní alespoň uvažovat, že?

Praha 3 je velmi zajímavým místem

Plná občanská vybavenost, ale také několik parků a zelených ploch, ve kterých můžete odpočívat po náročném dnu v zaměstnání. Byty na prodej v Praze 3 jsou stále k mání, na projekt Byty na Vackově plynule navazuje další možnost pořízení nového bydlení, která nese název Byty u Parku. Vybrat si můžete nejen menší garsonku, která nabídne třicet metrů čtverečních životního prostoru, ale také až pětipokojový byt. Záleží, čemu dáváte v životě přednost. Jde o klidnou část Žižkova, místa, které sloužilo a slouží jako inspirace umělců a kyne mu velká budoucnost. Jistě, v příštích letech zde totiž vyroste nová obchodní čtvrť, díky které vznikne i řada pracovních příležitostí…

Sport i kultura zde jen pokvetou

Projekt Na Vackově vzniká v místech, kde je výborné zázemí nejen pro vášnivé sportovce, ale i pro ty, kteří mají rádi bohatý kulturní a společenský život. Školy, školky, ale i restaurace a možnosti pro nákupy, autoservis a blízkost zastávek MHD. Na metro to bude opravdu krátká cesta, což ušetří spoustu času a mohli bychom pokračovat. Blízké Riegrovy sady nebo Židovské pece pak nabídnou příjemnou relaxaci nejen pro oči. Nabízí se také historická exkurze na vrch Vítkov, odkud je na město krásný výhled. Necháte se zlákat?

Nové články