Bydlete v Praze moderně se vším, co k tomu patří. Co nabízí nová rezidenční čtvrť?

K modernímu bydlení dnes patří vysoké nároky. Každý člověk si zkrátka chce užít své pohodlí a klid pro život, ale zároveň mít také velké možnosti v okolí, které nabízejí společenské i sportovní vyžití. Kombinace těchto atributů je dnes považována za velmi žádanou, a tak není divu, že nově vznikající rezidenční čtvrti se snaží právě takovou kombinaci svým klientům nabídnout. Je to případ také nově vznikající čtvrti Byty u parku.

Bydlete poblíž centra, ale zároveň u parku

Pro architekty tohoto projektu to byla velká výzva. Chtěli připravit moderní bydlení, a tak bylo základem zvolit klidnou lokalitu, která se nachází přímo v návaznosti na přilehlý park. Nově vznikající komplex bytových domů, kde si mohou vybírat lidé, kteří chtějí menší i prostorné byty. Ty nejmenší byty zde mají 30 m2, ty největší potom i 140 m2.

Projektanti si dali za cíl, aby byty byly:

  • Co nejvíce prosvětlené
  • Chytře dispozičně řešené

Současným jednoznačným trendem moderního bydlení jsou vzdušné byty. Sázíme na minimalistický design a světlé barvy a světlo chceme také všude kolem nás. Je to skvělá prevence proti špatné náladě a depresím. Prodej bytů Praha 3 vám umožní si zvolit přesně takový byt, který vám usnadní se každý den pozitivně naladit. Bydlete tam, kde se budete cítit opravdu dobře.

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Ačkoliv je bydlení v těsné blízkosti zeleně, okolí nechybí dostupnost všeho, co byste ve městě očekávali. Jsou zde tak velké možnosti nákupu i kulturního vyžití nebo sportovních aktivit. Samozřejmě jsou zde dostupné zdravotnické služby i vzdělávací instituce.

Nezaostává ani dopravní dostupnost, protože jsou byty poblíž zastávky tramvaje autobusu. Byty na pražském Žižkově jsou zkrátka ztělesněním moderního bydlení. Máte zde k dispozici vše, co vás jen napadne a zároveň možnost relaxovat nebo kdykoliv vyrazit na procházku do parku s dětmi či přáteli nebo si zasportovat.

Nové články