Konferenční stolek pro pohodu

Už Vás nebaví pořád hledat místo k odložení sklenice? Je Váš konferenční stolek tak malý, že se Vám na něj už nic nevleze? Proč si teda nekoupit nový?

Odložte si hrnek a dopřejte si pohodlí

Vzpomeňte si, kolik jste už rozlili té výborné kávy jenom proto, že jste si neměli hrníček kam odložit? Měli jste totiž pouze malý stolek, který byl pořád plný a Vy jste si tu kávu nemohli ani pořádně vychutnat? Tohle je ten nejlepší okamžik, kdy byste si měli koupit nový, pořádný konferenční stolek, na kterém budete mít dostatek prostoru pro odkládání a který Vám navíc zvelebí byt? Ale jak vybrat ten správný, aby se ve Vašem obývacím pokoji krásně vyjímal a navíc byl praktický pro Vaše potřeby?

Hlavní je jeho výška – nesmíte ji tedy podcenit!

Výšku Vašeho nového konferenčního stolku musíte přizpůsobit Vaší sedací soupravě .Je obecně dáno, že deska konferenčního stolku by měla být umístěna zhruba ve výšce kolen sedících lidí, jelikož je potom na stolek dostatečný výhled, hrnky či sklenice se mohou prakticky odkládat a následná obsluha je snadná. Tvar desky je třeba přizpůsobit okolnímu prostoru, který nám obývací pokoj nabízí a hlavně takovou, která se Vám bude do interiéru hodit. 

Výhody konferenčních stolků:

  1. Na trhu je možno také zakoupit rozložitelné konferenční stolky, které můžete snadno zvětšit, pokud Vám dojde nějaká početnější návštěva a Vy potřebujete najednou více místa pro občerstvení.
  2. Dokonce můžete koupit i konferenční stolek, který má podnoží nastavitelné na výšku, takže si jej můžete upravovat dle aktuální potřeby.
  3. Pro milovníky japonského stylu se vyrábí také nízké konferenční stolky, které je možno obložit polštáři a relaxovat na nich s přáteli, kteří Vás přijdou navštívit. Každopádně, do typického designového interiéru se tyto stolky pochopitelně nehodí, ale zařídit si tak třeba odpočinkový prostor v pracovně určitě není špatný nápad. Pokud budete podávat ještě pravý japonský čaj, určitě sklidíte pochvalu a návštěvy se k Vám budou rády vracet.

Nové články