Krepová lepící páska jako šikovný pomocník při renovaci

Krepová lepící páska vám šetří čas při malování nebo renovaci bytu či domu. Pokud ji během renovace nebo malování použijete, ušetříte čas při finálním úklidu. Krepová lepící páska se vyrábí z papíru, který může mít různou šířku. Její návin je 50 metrů. Kde všude ji můžete využít? Označíte jí plochy určené k malování nebo maskování prvků, které nechcete umazat od barvy. Lepidlo pásky poskytuje dokonalou přilnavost, jakmile však dokončíte všechny potřebné práce, pásku velmi snadno odstraníte. Na jejím místě nezůstanou žádné stopy od lepidla. Krepová páska odolává i vysokým teplotám, do výše +60 ºC.

Kde pásku objednat?

Zavítejte na e-shop jarico.cz. Firma Jarico působí na našem trhu již od roku 1994 a její činnost se od samotného počátku zaměřovala na oblast obalových materiálů, které cílila na široké spektrum svých zákazníků. Svůj sortiment postupně rozšiřovala a v současné době poskytuje také zboží zaměřené na hygienický, čistící a úklidový materiál.

Cílem firmy je poskytování kvalitních služeb stávajícím i novým zákazníkům a to za přijatelné ceny. Také chce pohotově reagovat na nové potřeby svých zákazníků. Vzhledem k tomu, že se jedná, z větší části, o rodinnou firmu, kterou doplňují dlouholetí zaměstnanci, snaží se pohodovou atmosféru přenést jak do pracovního kolektivu, tak i na své zákazníky.

Další nabídka firmy Jarico

Majitelům firmy není lhostejné životní prostředí, proto nabízejí i EKO výrobky. Jedná se především o BIO & EKO obaly. V této kategorii naleznete papírové sáčky, pytle a tašky, papírové obaly na nádobí, BIO nádobí a příbory nebo BIO nápojové kelímky. Výhodou BIO výrobků je možnost jejich kompostování. Pořídit si zde můžete třeba BIO nádobí vyrobené z cukrové třtiny nebo ze dřeva.

Kompletní nabídku naleznete na webu společnosti.

Nové články