Malé kotle na dřevo H4 EKO-D – z jakých modelů je možné vybírat?

Konečně jsme se dočkali a brány společnosti OPOP.cz, tradičního českého výrobce otopné techniky, opustil i poslední model inovované řady automatických kotlů na dřevo H4 EKO-D. Vybírat si tak můžete z kompletního výkonnostního rozpětí 16-25 kW.

Kotle s jednoduchou obsluhou vás nadchnou

Rádi se obklopujeme nejmodernější technikou, ovšem nemáme rádi, když je tak trochu „chytřejší než my,“ protože jí tak úplně nerozumíme. To se vám ovšem u kotlů na dřevo H4 EKO-D zaručeně nestane. Jejich ovládání a nastavení bylo testováno i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Výsledkem je maximálně zjednodušená technika přikládání a ovládání kotlového tělesa, která za žádných okolností nemůže znehodnotit kvalitu hoření. Zkrátka a dobře, tenhle kotel se vám zkrátka dusit nemůže, šikovné skryté mechanismy tomu efektivně zabrání.

Emisní třída 5 a EKODESIGN

Vysoká účinnost dělá z kotlů H4 EKO-D ideálního kandidáta na oblíbené Kotlíkové dotace. Samozřejmostí je i jejich využití po proce 2012 a další výhody, mezi které patří například:

  • nízká spotřeba paliva, díky jeho efektivnímu využívání,
  • účinný odtahový ventilátor, který předurčuje kotle H4 EKO-D k použití i při malé výšce komína,
  • ideální spalování, které zajišťuje primární přívod vzduchu, vedený ze všech stran,
  • optimální nastavení teploty (to zajišťuje vysoce efektivní ekvitermní řízení),
  • jednoduše ovladatelná regulace spalování.

Automatické kotle se starají o vaše pohodlí

Dáváte přednost komfortu dálkového tepla, protože jen neradi běháte několikrát denně do sklepa? S autogamickými kotli na dřevo H4 EKO-D už nemusíte. Velkoryse řešený zásobník spolu se systémem automatického přikládání vše potřebné udělá za vás. Vy budete muset ke kotli sejít jen 2-4x za týden a doplnit palivo. Více se dozvíte na OPOP.cz.

Nové články