Máte malou koupelnu? Vybavte ji správným nábytkem

Je naprosto častým jevem, že se v bytech i domech setkáváme s menšími koupelnami, než jaké by nám vyhovovaly. Ať už jsme početná rodina, nebo jsme pár žijící zatím nebo již bez dětí, koupelna je příjemná, když je prostorná a světlá. Ne vždy je to ale možné. Naštěstí existuje nábytek a zrcadla do koupelny, které nám pomohou aspoň opticky prostor zvětšit a využít jej na maximum.

Šikovné skříně a regály do koupelny

Do každé koupelny, v níž je umístěna pračka, můžete koupit regál na pračku. Skříně a komody stejně jako regály správné výšky a šířky, dovedou splnit požadavky na úložné prostory i tam, kde je prostor skutečně malý.

Koupelnové skříňky můžete volit závěsné, zmíněné nad pračku, vysoké, také skříňky se zrcadlem, regály do koupelny. Třeba koupelnová skříňka s regálem 40 cm nebo 30 cm, která je k dostání na sg-nabytek.cz, je vysoká a nabízí uzavřené i otevřené prostory. Platí, že dolů má být uloženo to, co mohou vyndat i děti, nahoru pak ukládáme prací prostředky, šampony a podobně. 

Bílý nábytek do koupelny

V případě, že je vaše koupelna menší, vyplatí se koupit bílý nábytek. Opticky jej zvětší, nebude působit stísněným dojmem, koupelna pak působí dobře, i když v ní není okno a přirozené světlo.

Koupelna je mnohem hezčí i s dostatečně velkým zrcadlem. Díky němu působí prostor větší, když je u něj světlo, anebo na něj správné svítí, prostor umí prosvítit. Proto se také v malých koupelnách volí obložení koutem zrcadly. Je praktické mít za zrcadlem schovanou skříňku, která vám umožní uložit do ní líčidla, krémy, holení, zubní kartáčky a podobně. Pokud máte dostatek jiných skříněk, zrcadlo bez skříňky působí velmi elegantně a prostor povznese. 

Podívejte se na stránky zavedeného obchodu s nábytkem sg-nabytek.cz a vyberte si kvalitní nábytek do koupelny za příznivé ceny.

Nové články