Nakupte vánoční dárky v poklidu již na konci srpna

Ježí se Vám každoročně vlasy hrůzou již při pomyšlení, že budete muset opět nakupovat dárky k Vánocům? Žádný strach, s Firmou na zážitky to zvládnete levou zadní.

Vánoční dárky pro dospělé

V portfoliu Firmy na zážitky najdete originální vánoční dárky, které udělají radost i tomu nejnáročnějšímu členovi rodiny. Proč jsou doby, kdy jste manžela uspokojila novým pyžamem, maminku skleničkami a tatínka bačkorami. Lidé teď mnohem víc, než kdy jindy myslí na svůj volný čas a chtějí jej prožít naplno. Zážitky od společnosti Allegria je v tom podpoří. Rozbalování vánočních dárků se u Vás letos pod stromečkem stane nekonečnou zábavou. Vánoční dárky pro muže umožní proměnit muže opět v natěšené chlapce a užít si některý z adrenalinových zážitků. Nově tak mohou zažít na vlastní kůži například tandemový seskok padákem, střelbu z armádních pušek nebo jízdu ve formuli F4. Firma na zážitky nezapomíná ani na maminky, babičky či tetičky. Skvělé tipy na vánoční dárky pro ženy spatříte zde www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky-pro-zeny/.

Originální dárky k Vánocům pro děti

Dětské pokoje praskají ve švech a další hračka se již do poličky nevleze? Nevadí. Místo nových hraček můžete letos Vaším dětem pod stromeček nadělit nezapomenutelné zážitky. Právě ty pro ně totiž připravila Firma na zážitky v podobě vánočních dárků pro děti. Se zážitky od společnosti Allegria zaženou nudu i ti největší peciválové u počítačů a playstationů. Mnohé ze zážitků se mohou postarat o splnění dětského snu. V portfoliu objevíte vánoční dárky, jak pro nejmenší, tak pro dospívající děti. Den plný zábavy prožijete v Aquaparku Praha stejně jako v moderním hračkářství Hamleys, kde na Vaše děti čeká nespočet atrakcí, které by neměly uniknout žádnému dítěti. Pořádnou jízdu okusíte na Benátském kolotoči, trochu bát se možná budete v zrcadlovém bludišti a nakonec si zazávodíte s autíčky. Starší děti vyplaví adrenalin během junior paintballu či při indoor skydivingu.

Nové články