Žaluzie: Z jakých typů si můžete vybírat?

Hledáte efektivní způsob stínění do vašeho domova? Skvělou volbou pro vás mohou být právě žaluzie. Přináší světelný, tepelný i zvukový komfort a příznivé jsou i svou cenou. Z jakých typů žaluzií si však na trhu můžete vybírat?

Venkovní žaluzie

Zvolit si totiž nemusíte jen žaluzie interiérové, ale také exteriérové. Venkovní žaluzie patří mezi oblíbené druhy stínění. Říkáte si, proč zvolit vertikální žaluzie? Jejich velkou výhodou je dobrý termoregulační efekt a samozřejmě také světelný komfort. Vybrat si můžete venkovní žaluzie klasické i zaomítací, manuální i motorické. Venkovní žaluzie mohou také zajímavě oživit fasádu.

Vertikální žaluzie

Hledáte-li zajímavé řešení stínění, popřemýšlejte nad vertikálními žaluziemi. Ty jsou vyhotovovány v množství barev a vzorů, navíc z kvalitních látek z Holandska. Vertikální žaluzie působí opravdu luxusně. Zvolit si také můžete klasickou i celostínící látkovou metráž.

Horizontální žaluzie

Další možností jsou pro vás horizontální interiérové žaluzie, které patří k nejoblíbenějším a nečastěji voleným druhům zastínění. Jejich velkou výhodou je cenová dostupnost, efektivnost, celostínící provedení, i to, že se hodí pro všechny typy oken. Zavítejte na prodej žaluzií a dozvíte se více. Vybírat si totiž můžete i z řady různých barev.

Další typy

Ladíte svůj domov do klasického stylu? Zvolit si můžete dřevěné žaluzie, které vypadají naprosto luxusně. Domovu přináší teplý, útulný vzhled, jelikož se jedná o přírodní materiál. Díky dřevěným žaluziím bude interiér působit opravdu jedinečně a hodí se do modernějších i starších domů. Do moderních interiérů se hodí například plissé žaluzie, které jsou ušity na míru, přesto je jejich montáž rychlá a jednoduchá. Popřemýšlejte nad tím, jaký typ žaluzií je ideální právě pro vás a váš domov.

Nové články