Dovolená v Čechách – kde si najít své místo pro prázdniny?

Chcete jet na dovolenou do České republiky? I tady u nás je spousta krásných míst, která stojí za návštěvu. Ať už se rozhodnete v oblasti Máchova jezera strávit celý týden, čtrnáct dní nebo jen prodloužený víkend. Užijete si zde všechno, co chcete. Někdo vyhledává klid a ticho, takže se dlouho prospí, poté si v klidu dá kávu či jen tak lelkuje okolo ubytování, případně se jde vykoupat. Jiný bere dovolenou aktivnějším způsobem – ráno jde běhat a vyrazí hned po snídani na celodenní výlet nebo vyzkouší nějaký ze sportů. Kde najít ubytování?

Chatky u Máchova jezera

Kde složit hlavu během doby vaří dovolené či prodlouženého víkendu? Skvělou možností je ubytování na Máchově jezeře. Zde najde každý přesně to, co potřebuje. Ticho, klid, pohodu, ale také například možnosti aktivního vyžití a spoustu báječných aktivit, ze kterých můžete vybírat takové, které si zamilujete a které vás baví. Staré Splavy a chatová osada Elite je tím správným místem, kde strávit svou dovolenou. Zde se během svého pobytu budete cítit příjemně, dobře a je jedno, zda strávíte celý den u vody, půjdete na výlet za poznáním, jelikož v okolí je mnoho míst, nebo budete lenošit či se půjdete projít do lesa.

Komfort, který vás nadchne

Máchovo jezero – chatky přináší svým hostům vše, co budou potřebovat. Ubytováni budete ve čtyřlůžkových chatkách, kde najdete pohodlné postele a chladničku, kde můžete uložit drobnosti. K dispozici je jídelna s barem, kde si můžete objednat polopenzi či plnou penzi a nemusíte se tak o stravu vůbec starat. Můžete vyzkoušet také ohniště, půjčit si gril. Děti nadchnou houpačky, pískoviště a prolézačky. V okolí jsou další možnosti vyžití jako trampolína, minigolf, šlapadla, loďky a podobně. V okolí to žije bohatým kulturním programem, zkrátka si přijde na své každý.

Nové články