Plastové trubky, profily a podlahové lišty

Jednou z řemeslných činností při stavbě nového domu nebo rekonstrukci starého objektu, jsou instalatérské práce. V minulosti se pro rozvody vody používaly většinou ocelové trubky. Jejich nevýhodou bylo, že časem zarůstaly vodním kamenem a podléhaly korozi. Dnešní instalatéři mají k dispozici plastové trubky, které jsou mnohem odolnější a hlavně se daleko snadněji spojují. Nejsou potřeba žádné závity, šroubování spojek či kolínek, jelikož plastové trubky se spojují tzv. polyfúzním svařováním.

Plastový instalační materiál

Nejen ve starých domech a jiných objektech, ale i v panelákových domech jsou mnohde ještě rozvody vody ve starých ocelových či olověných trubkách. Pokud se chystáte na rekonstrukci bytového jádra v paneláku, nebo k modernizaci kuchyně či koupelny, tak vám instalatér rozhodně doporučí plastové trubky. Bohatý sortiment tohoto materiálu nabízí společnost ABI PROFILS.

Přehled výrobků

ABI PROFILS má ve svých skladech nejen plastové trubky, ale i mnoho dalších výrobků z odolného plastu. Jsou to například různé plastové profily, plastové pruty, trubky vyrobené z technických plastů, hadičky, pásy a další standardní instalatérské nebo i speciální produkty. V nabídce je i pvc deska, samozřejmě plastová trubka na vodu, podlahové listy a další.

Plastové profily

V nabídce firmy ABI PROFILS je široká škála plastových profilů pro různá použití nejen při instalatérských pracích, ale i v automobilovém průmyslu, ve stavebnictví, v oblasti urgentní medicíny či dynamického skladování. Plastové profily jsou ale určeny také pro domácí kutily, pro sportovní potřeby a volnočasové aktivity. Tyto výrobky jsou potřebné také v oblasti obalové techniky a v dalších odvětvích. Zákazníci si mohou vybrat z pestré škály technických variant, jako například profil jednostěnný či dutý, vícemateriálový nebo vícebarevný, dvousložkový, pružný, pevný a mnoho jiných.

Nové články