Průlomová mobilní aplikace Sousede.cz výrazně usnadňuje život všem SVJ a bytovým družstvům

Domluvit se se sousedy v bytovém nebo panelovém domě není vůbec jednoduché, protože například zastihnout někoho
v bytě je složité a papírové dokumenty na domovní nástěnce nikdo nečte! Navíc někteří vlastníci své byty pronajímají a komunikace na ně přes jejich nájemníky je složitější a časově náročnější. Ale s novou průlomovou mobilní aplikací Sousede.
cz vám už nic takového nehrozí!

Ano, komunikace se sousedy v domě, díky této aplikaci, nebyla nikdy jednodušší! I když v domě nemáte domovníka nebo důchodkyni na pavlači, díky aplikaci Sousede.cz už nikomu v domě nic neuteče! V každou denní i noční dobu budete v obraze a nic v domě vám neuteče! Ať už se jedná o nefunkční světlo, rozbité dveře, nebo třeba termíny odečtů stavu vody, elektřiny nebo plynu, termíny schůzí nebo třeba zadávání a výsledky hlasování a anket. Samozřejmě vše probíhá v zabezpečené online komunikaci mezi všemi účastníky na webu nebo nově i v mobilní aplikaci Sousede.cz.

„Mobilní aplikace Sousede.cz usnadní život nejen vlastníkům bytů v SVJ nebo v bytovém družstvu, ale především jejich
předsedům a zvoleným zástupcům,“ říká…  jednatelka portálu a mobilní aplikace Sousede.cz paní Zlata 
Botero.

Vlastníci bytů 

Přicházíte z práce pozdě večer domů a nesvítí v domě světlo? Musíte zajet z města a netušíte, že se za pár hodin v domě provádí odečet stavu
vodoměrů? Plánujete pracovat přes den doma a netušíte, že soused, který o dvě patra výše rekonstruuje svůj byt, vypne elektřinu pro celý dům?

S mobilní aplikací Sousede.cz se vám to už nestane! Navíc veškeré problémy a závady v domě jednoduše vyfotíte a rovnou nasdílíte ostatním sousedům a zástupcům v SVJ nebo bytovém družstvu.  

Majitelé více bytů  

Jestliže vlastníte více bytů, neboť počet takovýchto investorů stále roste, navíc v různých domech či různých městech, je logicky nemožné
vědět, co se kde přesně děje. Většinou se vše dozvídáte se zpožděním, a to již ztěžuje nebo i znemožňuje vaší reakci na nastalou situaci.

Když si ZDARMA stáhněte chytrou mobilní aplikaci Sousede.cz, nic vám už na žádném místě neuteče! Navíc s využitím služby On-line hlasování už se nebudete muset fyzicky účastnit schůzí SVJ nebo bytového družstva.

Předsedové a zvolení zástupci SVJ a bytových družstev 

Starat se o papírovou nástěnku, kterou většina lidí ani nečte, musí být k vzteku… navíc všem vlastníkům bytů volat nebo posílat SMS zprávy
je časově a organizačně velmi náročné, zvláště, když většina lidí moc nereaguje. Ale když je dnes většina lidí on-line, celé vaše SVJ nebo bytové družstvo může být také! Využijte ZDARMA mobilní aplikaci Sousede.cz, přes kterou můžete okamžité informovat vlastníky bytů o termínech schůzí, jejich programu, nadcházejících termínech odečtů vody, elektřiny a plynu apod. S aplikací Sousede.
cz máte
už jistotu, že nikdo důležité informace z nástěnky nestrhne a že se ke každému vlastníkovi dostane a navíc včas!
 

Navíc speciálně pro předsedy SVJ a bytových družstev je v rámci aplikace Sousede.cz informačně velmi zajímavá služba Sousedská wikipedie, ve které všichni mohou najít velké množství užitečných právních rad pro usnadnění vykonávání jejich funkce. 

Kdo nezažil schůzi SVJ nebo bytového družstva na vlastní kůži, nepochopí.  

Schůze SVJ nebo bytového družstva jsou alespoň jednou za rok povinné a pro většinu vlastníků bytů představují nutné zlo. Jakmile
ale začnete využívat aplikaci Sousedé.cz, začnou mít vlastníci schůze SVJ nebo bytového družstva rádi. Myslíte si, že je to nemožné? Tak čtěte dál!

V aplikaci Sousede.cz se včas dopředu:

·        vybere se ideální datum schůze,

·        domluví program schůze, 

·        v komentářích se ještě před samotnou schůzí dopředu může diskutovat o jednotlivých bodech programu (navíc do diskuze v on-line podobě se zapojí i největší ostýchavci), 

·        o všem probíhá hlasování efektivně v on-line podobě. Navíc každý vlastník může vše číst, psát a odpovídat kdykoliv a odkudkoliv, tedy třeba na pracovním pobytu v zahraničí nebo na své dovolené. Stačí se jen dostat na portál nebo mobilní aplikaci Sousede.cz!

O portálu a mobilní aplikaci Sousede.cz

Primárně jsme portál Sousede.cz rozvíjeli pro SVJ a bytová družstva, ale v poslední době se registrují i různé zájmové skupiny, spolky, organizace, spolužáci apod. Vyhovuje jim totiž jednoduchost využívání a plně zabezpečený prostor v rámci GDPR. Na portálu Sousede.cz využije každý nejen nástěnku, ale dají se vytvořit i jednoduché ankety, sdílí se dokumenty, fotografie, hlasuje se o řešení problémů nebo třeba kde by se měl uspořádat teambuilding. Díky mobilní aplikaci teď navíc může každý přihlášený náš portál ovládat i z mobilu po celém světě odkudkoliv a kdykoliv,“ říká o webovém portálu sousedé.cz jednatelka, Zlata Botero. 

Nové články