Trvalý pobyt – jak si jej zařídit?

V dnešní době existuje velká spousta podnájmů, které řeší bydlení spousty lidí. Mnoho z nich jednoduše bydlí v podnájmu, protože nemají prostředky na vlastní bydlení. Vše je v pořádku, existují dlouhodobé pronájmy bytů či domů, ale ne vždycky a všude vás nechá majitel zapsat si trvalé bydliště. Pro některé je to až příliš velký závazek, se kterým se pojí problémy, které nechtějí. Lidé tak musí mít trvalé bydliště u rodičů, známých nebo třeba na městském úřadě. A když si chtějí vyřídit půjčku, parkování nebo cokoliv jiného, může se objevit problém. Jde to řešit?

Trvalý pobyt jednoduše

Mít trvalý pobyt ve své občance je něco, co vám může usnadnit některé věci. Setkali jste se při vyřizování například parkovací karty v dané oblasti, půjčky v bance nebo při čemkoliv jiném, s problémem ohledně vašeho trvalého bydliště? Byl to problém, který vám bránil v uzavření půjčky, vyřízení parkovací karty nebo například umístění dětí do školy a školky, kterou jste pro ně vybrali? Chcete to změnit a zajistit si trvalý pobyt na prestižní adrese, kde to bude bez problémů a nutnosti pořizování vlastní nemovitosti či uchýlení se k prosbám vašich blízkých a známých?

Trvalý pobyt na prestižní adrese

Můžete mít ve své občance prestižní lokalitu! Stačí si jen na https://www.muj-trvaly-pobyt.cz/ vybrat lokalitu a nabízený tarif a odeslat objednávku. Přijde vám smlouva a souhlas k trvalému pobytu na e-mail. Můžete si souhlas vyzvednout v kanceláři nebo nechat zaslat poštou. Souhlas k trvalému pobytu poté přinesete na příslušný obecní úřad, kde vyplníte přihlašovací lístek a zažádáte o nový občanský průkaz a je hotovo. A co pošta? Ta vám bude směřována do kanceláře na Praze 4. O každé nové poště vás neprodleně informují za pomoci emailu. Nic už vám nyní nebrání zažádat o půjčku, vyřídit si parkovací kartu nebo přihlásit děti do vybrané školky!

Nové články