Podlaha rozhoduje o rázu celého interiéru

Podlaha není jen praktickou součástí interiéru, která je nezbytnou pro obyvatelnost vašeho domova, ale také stylovým prvkem, který propůjčuje interiéru jedinečný ráz a vzhled. Díky kvalitní podlaze může váš domov vypadat opravdu jedinečně.

Dřevěná podlaha

Klasikou ve světě podlah, která je však znakem kvality a působivého vzhledu, je dřevěná podlaha. Dřevo dodává domovu pocit útulnosti, pocitu tepla a příjemného prostředí. Dnes se dřevo kombinuje s klasickými interiéry, ale dostává se také do kontrastu s interiéry moderními. Kombinovat lze i s materiálem kamene, skla či kovu. Vybírat si můžete opravdu z různorodých dřevěných podlah, jejich vzorů a barev, ale také tloušťky. Do dřevěných podlah patří samozřejmě parketové podlahy. Vyberte si tu do vašeho interiéru, ať už podle barvy, vzoru či rozložení parket. Zavítejte na https://www.floor-experts.cz/produkty/drevena-podlaha/ a prohlédněte si pestrou nabídku dřevěných podlah.

Vinylová podlaha

Vinylové krytiny patří mezi velmi často užívanou krytinu. Hlavní příčinou jejich oblíbenosti jsou antistatické a antibakteriální vlastnosti, ale také vysoká odolnost proti rychlému opotřebení, nehořlavost a pružnost. Výhodou je také to, že chůze po nich je tichá velmi příjemná. Mohou se stát skvělou náhradou za parkety či laminátové podlahy. Jejich údržba je navíc velmi snadná. Prohlédněte si je na: https://www.floor-experts.cz/produkty/vinylova-podlaha/

Laminátová podlaha

Otázkou zůstává, zvolit parketovou podlahu či laminátovou? Laminátová podlaha je krytinou, která je vyrobena lepením více vrstev. Zpravidla jde o imitaci dřeva, ale imitovány mohou být i jiné materiály. Laminátové podlahy působí velmi elegantně a můžeme říci, že se jedná o trendové krytiny. Splňují totiž to nejdůležitější, jsou funkční, mají všestranné použití, jsou pohodlné, odolné a vypadají skvěle. Výhodou je také jejich cenová dostupnost. Více se dozvíte na https://www.floor-experts.cz/produkty/laminatova-podlaha/.

Nové články