Vytváříme zahradu

e pohled z Vašeho okna pořád stejně fádní a nudný? Není nic jednoduššího, než si ho vylepšit a udělat z Vaší zahrady krásné místo k relaxaci.

Mějte krásnou zahrádku

I na podzim se můžete vrhnout na úpravu a krásné vyzdobení vaší milované zahrádky a přitom se nadýchat i čerstvého vzduchu, který je jistě prospěšný pro celé Vaše tělo. Ale nemáte inspiraci či prostředky? Není to vždycky jen o penězích, možná by Vás ani nenapadlo, co všechno můžete vyrobit i z toho, co máte doma?

  • Dřevo

Určitě doma najdete kus nepotřebného dřeva, který Vám zůstal z pokáceného stromu. Stačí mít po ruce k tomu alespoň trochu zručného partnera a ze zbylého dřeva si můžete vytvořit například ptačí budku, menší lavičku či truhlík na květiny.

  • Kameny

Vytvořte si krásný chodníček. Stačí pospojovat kamínky pryskyřicí a upravit do tvaru, který si představujete a hned máte krásný nový chodník, který vydrží dlouho, neklouže se a je odolný. Namísto kamínků můžete použít také dlažbu či oblázky.

  • Voda

Pokud máte kamkoli na zahradě dovedenou vodu, určitě toho využijte a vytvořte si venkovní nástěnné umyvadlo! Nebo postačí jen pořídit nějaký stylový kohoutek a Vaše zahrada hned dostane lepší nádech. Navíc můžete kohoutek obskládat mozaikou z rozbitého nepoužitelného skla, které jednoduše vyspárujete a vytvoříte si tak umělecké dílo.

  • Písek

Udělejte radost i svým dětem – ty přeci milují pískoviště! A opravdu to není nic složitého. Stačí spojit pár prken, nejlépe vylít betonem a zasypat písek. A skvělé pískoviště je na světě. A pokud prkna před tím ještě natřete pastelovými barvami, vaše děti budou mít velkou radost.

Pokud máte rádi nákupy a máte dostatek prostředků, jistě vyrazte do zahradnických nákupních center, kde najdete množství přístupných dekorací pro Vaši zahradu, které Vás určitě potěší a zpříjemní výhled z Vašeho okna. Můžete si například pořídit oblíbeného sádrového trpaslíka, který bude jakýmsi „ochráncem“ Vaší zahrady a Vy budete mít vždy dobrou náladu, když se podíváte do jeho vysmáté tvářičky.

Nové články