3 důvody, proč si místo plotu pořídit plotové zástěny

Klasický plot, nebo plotová zástěna? V tomto článku vám předkládáme tři pádné důvody, proč byste měli sáhnout právě po plotových zástěnách.

Každý od svého plotu požaduje něco jiného, jisté styčné body bychom ale našli. Plot totiž slouží především k ohraničení pozemku. V některých případech ale plní také estetickou a ochrannou funkci. Je ale možné spojit všechny tyto aspekty do jednoho produktu? Ano, je to možné. Plotové zástěny vám všechny tyto vlastnosti nabídnou. A také o mnoho víc. V následujících řádcích vám proto přinášíme souhrn zásadních výhod, které vám plotové zástěny nabídnou.

Snadná montáž

Postavit plot není vůbec jednoduché, u plotových zástěn to ale neplatí. Plotové zástěny je totiž možné snadno poskládat jako lego. Jediné, co k tomu budete potřebovat přikoupit, jsou nosníky plotových polí a rám branky pro vlastní výplň. Branku ale můžete koupit i s původní výplní. Pokud se vám tedy bude hodit do vašeho vzoru, který plánujete. Montáž je pak poměrně rychlá. Všechny dílky stačí zapustit do země a následně poskládat jako stavebnici. Za pár hodin budete mít hotovo a budete si moct užívat vašeho nového elegantního plotu.

Neprostupná hradba

Plotové zástěny přináší oproti klasickým plotům jednů zásadní výhodu – dokáží váš dokonale odstínit od okolního světa. Toho jsou schopné jen betonové nebo kamenné ploty, jejich stavba je ale mnohem náročnější a dražší. Plotové zástěny vám ovšem nabídnou podobný zážitek. Za zlomek ceny a s maximální ochranou vašeho majetku i vašich blízkých.

Nízká cena

Z předchozího odstavce jste se to už určitě dovtípili, ale stejně bychom vám to rádi zopakovali. Plotové zástěny jsou totiž opravdu levné. Pořídíte je za poměrně nízkou cenu. Cenově se může s plotovými zástěnami rovnat pouze pletivo. To ovšem není tak elegantní a nenabízí tak dokonalou ochranu před nebezpečím zvenčí. Proto raději investujte do plotové zástěny a získejte kvalitní ochranu a elegantní oplocení v jednom balení.

Nové články