Vyzdobte si interiér ve vánočním duchu

S přicházejícími svátky vánočními je na čase přemýšlet nejen o vhodných dárcích, ale také o vánoční výzdobě. Ta ve vašem domově vykouzlí útulnou atmosféru a pomalu vás na vánoční svátky naladí. Užijte si letošní Vánoce v klidu a pohodě ve vašem domově v objetí vánoční atmosféry.

Začněte doplňky

Tím nejjednodušším čím můžete začít, jsou doplňky. Stačí si pořídit vánoční povlaky na polštáře, ubrusy, závěsy či prostírání. Myslete však na to, abyste vaši domácnost jednoduše nenamixovali příliš mnoha vánočními vzory. Pokud máte například v kuchyni vánoční ubrus, doplňte ho třeba zelenými závěsy se zlatou stuhou. Jelikož je vánočním vzorů opravdu mnoho, může to být někdy problém. Úžasným vánočním doplňkem jsou také umělé kožešinky, které můžete umístit přes pohovku, křeslo či taburety. Ani ložnici nezapomeňte s pomocí vánočního povlečení proměnit v zimní ráj. Bez vyzdobené postele by to jednoduše nebylo ono.

Dostatek světel

Přes vánoční svátky vykouzlí tu pravou atmosféru právě světla. Dopřejte vašemu domovu aromalampy, větší svíčky, ale i tematická vánoční držátka na svíčky čajové. Ty vykouzlí jedinečné světelné obrazce. Vsadit můžete i na řetězy světel. Ty se dnes prodávají v mnoha designech, například hvězdiček, ozdobných koulí, malých perliček či žárovek. Stačí je umístit nad vstupní dveře nebo do sklenic a uvidíte, jakou atmosféru vám doma vykouzlí.

Vlastní výroby

Nezapomeňte ani na dekorace domácí výroby. Stačit vám často bude jen zelený papír a papíry bílé, z kterých můžete vystříhat vločky. Vyrábět doma můžete ozdobičky na stromeček, ale i různé dekorace. Spoustu návodů na tvz. DIY předměty, tedy „do it yourself“, v překladu „vyrob si sám“, najdete na internetu a můžete celou domácnost proměnit v říši divů. Dopřejte vánoční výzdobu i vy vašemu domovu.

Nové články