Co dělat, když se vám rozbije notebook po záruční lhůtě?

Rozbil se vám notebook, ale záruka už na něj neplatí? Ať už je váš notebook nefunkční či jen hlasitě hučí, obraťte se s opravou na profesionály.

Co se stalo?

Máte problém s vaším notebookem? Neustále hlasitě hučí, zasekává se a přehřívá? Nebo jednoduše nejde zapnout, zapne se, ale nic se nezobrazí nebo se sám vypíná? Rozbila se vám klávesnice, LCD či panty? Ať už se jedná o jakoukoliv závadu, možná je i oprava notebooku HP, obraťte se na profesionály v oboru, a to rgservice.cz.

Objednání opravy

Skvělé je, že si opravu můžete objednat online přímo na jejich stránkách. Stačí vyplnit formulář „objednat opravu“ a zvolit si způsob dopravy do servisního střediska. Můžete notebook dopravit do provozovny v Třinci sami či zvolit možnost svozu. V tom případě váš notebook vyzvedne přepravní společnost v domluvený čas a den a převeze ho do servisního střediska. Cena svozu tam a zpět činí 240 Kč. Pokud bude notebook přepravován jen jedním směrem, cena je 120 Kč.

Průběh

Servisní středisko převezme notebook, provede celkovou diagnostiku, a to zdarma. Následně vás budou kontaktovat s výsledkem a cenou opravy. S opravami se začne až ve chvíli, kdy odsouhlasíte cenu. Následně je oprava provedena přibližně do 7 pracovních dnů. Jedná se o rychlé řešení, které se bude hodit všem, kteří notebook potřebují denně používat. Po opravě je notebook odeslán zpět opravený a otestovaný. Odeslán je notebook na dobírku. Na všechny opravy se navíc vztahuje záruka 3-24 měsíců. Délka záruky se odvíjí od typu dané opravy. Hledáte-li servis notebooku v Praze, našli jste správně.

Rychlé řešení

Vyberte si možnost rychlého řešení opravy a profesionální přístup. Usnadní vám to mnoho starostí a vyhnete se dalším problémům s vaším notebookem.

Nové články