Pracovat a žít v Polsku může být posun v životě i kariéře

Pracovat a žít v Polsku nemusí být tou první věcí, která vás napadne, když uvažujete o změně kariéry nebo toužíte radikálně změnit svůj život. Navzdory tomu se Polsko stává stále více oblíbeným místem expatů. Jedním z oblíbených polských měst k žití a hledání praca je Wroclaw.

Wroclaw je dobré místo pro vaši práci, ale také jako skvělé místo k životu

S více než 80 000 zahraničními obyvateli ze 120 zemí je Wroclaw jedním z nejlepších polských měst pro život a práci pro expaty. Proto je také termín praca Wrocław stále více vyhledávaným na pracovním webu s polskými pracovními nabídkami hitpraca.pl.

Kvalita života ve Wroclawi je nadstandardní

Pulzující zábavní a kulturní centrum velmi bezpečné místo pro život díky nízké míře kriminality. Proto se do Wroclawi stěhují mladí lidé, ale také rodiny s malými dětmi. Pracovní příležitosti z mnoha oborů a klidné místo k žití jsou hlavními lákadly.

Chytrá Wroclaw

Město je založené na technologii vytvořené a vyvinuté na místě. Dynamicky rostoucí centrum v Polsku a střední a východní Evropě se stává moderním místem splňující očekávání i náročných expatů.

Hlavní obchodní místo

Konkurenční a dynamické prostředí pro investory ze všech odvětví; pokročilé technologie, procesy a výzkum a vývoj. Je to skvělé místo pro budování kariéry a hledání nových lukrativních pracovních příležitostí v mnoha oborech.

Jak si rychle najít práci v Polsku?

Pokud jste zatoužili změnit svůj život a rozjet novou kariéru, je Polsko ideální zemí. Na pracovním webu hitpraca.pl objevíte velké množství pracovních nabídek v Polsku. Nabídka práce je velmi rozmanitá. Když si vyberete práci, která vás zaujala, přeložte nejprve svůj životopis do polštiny, než jej odešlete potencionálnímu zaměstnavateli.

Nové články