Zajistěte si vhodné zázemí s pronajatým kontejnerem

Potřebujete dočasné ubytování, stánek s občerstvením nebo třeba šatnu či jídelnu? V takovém případě není lepší řešení, než si pronajmout kontejner. Zajistí vám ho společnost ALFA Container rent s.r.o., která nabízí kontejnery v mnoha provedeních a k pronájmu nabízí více než 900 kusů. Pronájem kontejnerů může využít kdokoliv. Využívají se jak pro skladování a přepravu zboží, tak nacházejí uplatnění i v dalších oblastech – ve školství, gastronomii, energetice, ve veřejném i soukromém sektoru. Objednat si můžete kontejnery obytné a sanitární, speciální a technologické, skladové aj.

Široké spektrum využití

Snadno se přizpůsobí požadavkům a potřebám každého klienta. Jaké výhody nabízejí? Především je to rychlost výstavby a to v jakoukoli roční dobu. Oproti klasické výstavbě jsou potřeba menší pořizovací náklady. Kontejner se pouze doveze na místo a může se používat. Systém je kvalitní a dokonale variabilní. Hotové stavby jsou mobilní, lze je kdykoli demontovat a přemístit na jiné místo. Také je lze doplnit o další prvky a moduly.

Kontejnery lze využít pro výstavbu administrativních budov a kanceláří. Jsou také vhodnou variantou pro ubytovny, studentské koleje nebo výstavbu školních učeben. Poskytují zázemí pro parky, zábavní a sportovní centra. Poslouží pro výstavbu jídelny, mobilního stánku nebo rychlého občerstvení. Využít je mohou třeba i autoservisy a dílny. Firmy je používají jako vrátnice nebo garáže. Využití je však daleko širší.

Dají se využít také pro skladování. Jsou konstruovány tak, aby odolaly velké zátěži. Snadno je přemístíte pomocí vysokozdvižného vozíku nebo jeřábu. V prázdném stavu jsou stohovatelné, takže nezabírají přebytečné místo. Díky masivní konstrukci vstupních prostor není snadné do zabezpečeného kontejneru vniknout. Kromě kontejnerů vám společnost zajistí také pronájem oplocení a pronájem mobilních toalet. Obojí oceníte zejména u společenských akcí nebo třeba při rekonstrukcích. Více informací naleznete na Alfacontainer.cz.

Nové články