Proč si pořídit nemovitosti ve Španělsku?

Španělsko je stát, který nabízí špičková vína, nekonečné pobřeží se sluncem zalitými plážemi, místa nedotčená lidskou civilizací nebo impozantní architektonické pamětihodnosti. A to je jen zlomek toho, proč tuto zemi navštívit. Pokud jste sem již jednou zavítali, určitě se do této krajiny budete rádi vracet. A co si pořídit nemovitosti ve Španělsku, aby návrat do této nádherné země byl co nejvíce příjemný?

Španělské nemovitosti pro každého zájemce

Rozhodnete-li se investovat do nějaké z nabízených španělských nemovitostí, zavítejte na portál realityvespanelsku.cz, který vám nákup co nejvíce usnadní.

Vyberete-li si nějakou nemovitost z nabídky společnosti, než podepíšete kupní smlouvu vyhotovenou notářem, je potřeba zajistit několik důležitých náležitostí.

Jako cizinec si musíte zřídit NIE – identifikační číslo. To získáte na španělském konzulátu v Praze nebi vám jej zajistí zaměstnanci společnosti ve Španělsku, prostřednictvím cizinecké policie. Dále si musíte založit konto ve španělské bance, kam pošlete potřebný obnos. S jeho založením vám zase pomohou zaměstnanci společnosti. Následuje podpis rezervační smlouvy a složení rezervační zálohy, jejíž výše se odvíjí od celkové ceny nemovitosti a pohybuje se v rozmezí 3 000 – 5 000 EUR. Také musíte uhradit náklady spojené s vypracováním notářského zápisu a dalších služeb, které vám kancelář poskytla. Jedná se především o pomoc při sjednání NIE a bankovního účtu, překlady nebo přepis energií. Platíte jen za to, co jste využili. Následuje zajištění šeku ve výši ceny nemovitosti, který předáte, při podpisu smlouvy u notáře majiteli nemovitosti. Novým majitelem nemovitosti se stáváte v den podpisu kupní smlouvy.

Máte-li zájem o španělskou nemovitost, prohlédněte si web realityvespanelsku.cz. Nabídka je dosti široká. Určitě si vyberete nemovitost dle svých možností a představ.

Nové články