Minerály upevňující vztah a podporující lásku. Které to jsou?

Minerály jsou mocným nástrojem pro práci s různými oblastmi života, včetně lásky. Velké množství minerálních kamenů je již dlouho známé tím, že nejen upevňují vztahy, ale mohou také pomoci člověku najít milovanou osobu. Každý z těchto drahých kamenů pro lásku a manželství má jedinečný soubor vlastností, které vás pozitivně ovlivní.

Ametyst

Ametyst je fialový minerál známý pro svou schopnost uklidnit mysl a vnést do života lásku a štěstí. Tato klidná energie posiluje harmonii ve vztahu páru. Kámen je také schopen eliminovat negativní emoce a pomáhá bojovat proti stresu, což má blahodárný vliv i na vztahy mezi blízkými. Ametyst má navíc speciální vlastnosti, které chrání pár a jeho emoční stabilitu.
Ametyst může přitahovat lásku díky své auře plné klidu a míru. Tento kámen pomáhá řešit potíže ve vztahu s otevřenou myslí a buduje upřímný dialog.
Ametyst navíc pomáhá bojovat s emocemi, jako je hněv a zášť. Kámen pomáhá zklidnit se a zbavit se vtíravých myšlenek.

Měsíční kámen

Měsíční kámen je symbolem romantiky, proto je ideálním kamenem pro zamilované a páry. Tento minerál může pomoci překonat překážky a znovu sjednotit milence. Kámen také chrání pár před hádkami.
Těm, kteří jen hledají lásku, přináší měsíční kámen v takovém procesu štěstí. Tento minerál také pomáhá uvědomit si, že se změn není třeba bát, ale je třeba je přijmout a vytěžit z nich maximum.
Měsíční kámen je známý svými vlastnostmi souvisejícími se zvýšením plodnosti a kámen také pomáhá usnadnit porod. Minerál pomáhá vytvořit silné pouto mezi matkou a dítětem.

Lapis Lazuli

Lapis lazuli je speciální kámen pro vztahy, jelikož kámen ovlivňuje komunikaci mezi lidmi. Právě dialog a porozumění jsou klíčem k harmonickému vztahu. Proto se minerálu také říká kámen moudrosti.
Lapis lazuli navíc působí na všech sedm čaker, uvádí je do rovnováhy a vytváří tak harmonii v životě páru.
Lapis lazuli pomáhá zvládat a ovládat vlastní emoce. Kámen zabraňuje nadměrné emocionalitě, která může zničit vztahy. Právě lapis lazuli lidem připomíná důležitost důvěřivé komunikace mezi lidmi.

Minerály nejen upevňující vztah a lásku objevíte na e-shopu magieprirody.cz. E-shop vás překvapí velmi rozmanitou nabídkou produktů související s přírodou.

Nové články