Organizace kabeláže nikdy nebyla efektivnější a elegantnější, než nyní

Určitě moc dobře znáte tu spoustu problémů a práce, co běžně lidé mají s tím, když doma pracují s kabeláží. Občas stačí přidat jeden či dva kabely a všechen řád je rázem pryč. Namísto pohodové úpravy vás pak čeká celá řada táhlých úkonů.

Jedním z těch, které jsou doslova extrémně nenáviděné, je rozšiřování a vrtání nepopulárních lišt. S novými možnostmi, jak můžete organizovat kabeláž vás už ale žádné otravné přeměřování a vrtání lišt nemusí čekat. Pojďme se společně podívat na systém od společnosti Schnabl.

Vyměňte lišty za jednoduché příchytky

Představte si, že už nemusíte precizně přeměřovat jednu lištu za druhou. Že vám namísto toho stačí nastavit jednu jedinou rovinu a do ní vsadit několik jednoduchých příchytek. PVC příchytky na kabely od společnosti Schnabl jsou opravdu unikátním řešením, jak můžete kabeláž jednoduše, a přitom efektivně spravovat. Máte přitom celou řadu výhod, kterou vám ani lišty nemusí ve své nejlepší kvalitě nabídnout.

Vybírejte si libovolný vzhled

Představte si situaci, kdy už není žádná příchytka kabelu naprosto stejná, ale naopak máte možnost vybírat z neskromného množství jednotlivých příchytek. Tak přesně to je eventualita, kterou vám přináší nový produkt společnost Schnabl. Jednotlivé příchytky můžete vybírat v různých tvarech podle počtu kabelů, ale pochopitelně také v různých variantách designového provedení. Díky tomu, že jsou příchytky vyráběny z PVC, se otevírá celá řada možností, jak se mohou do budoucna zlepšovat. Očekávat tak můžeme bez nadsázky i tak kvalitní kousky, jako mohou být plně barevné příchytky, nebo dokonce příchytky s důvěryhodným dekorem.

Vybírejte si podle počtu umístěných kabelů

Hlavní výhodou je, že jsou jednotlivé příchytky odlišovány podle počtu kabelů, na který jsou jinak projektovány. Pokud potřebujete spravovat větší množství kabelů, tak stačí jednoduše zakoupit takové příchytky, které jsou vyloženě upraveny pro organizaci celých svazků kabelů. Výměna kabelové příchytky v případě potřeby rozšíření navíc není zdaleka obtížná, jako je rozšiřování lišt se vším všudy.

Nové články